You are currently viewing SZKOLNY TURNIEJ SIATKÓWKI

SZKOLNY TURNIEJ SIATKÓWKI

21 listopada br. w naszym Liceum odbył się wewnątrzszkolny turniej siatkówki. Był to dla nas dzień zdecydowanie aktywny, gdyż sam turniej trwał od 8.00 do… 15.00 Już na wstępie mogliśmy z dumą zaobserwować niezwykłą determinację uczestników oraz rekordową liczbę drużyn. Napięcie trwało od początku do samego końca, jednak zdrowa rywalizacja nikomu nie zaszkodzi, prawda?

Przeciwnicy z boisk tuż po rozgrywkach łączyli się w kibicowaniu pozostałym, dzięki czemu wszyscy przeżywaliśmy wielkie emocje i dobrze też bawiliśmy się! Uczniowie grali mixtami 3-osobowymi na małych boiskach setami do 11 punktów. Po siedmiu godzinach takich rozgrywek udało się wyłonić cztery zwycięskie drużyny.

Każdy mecz był chętnie oglądany, byliśmy pod wrażeniem wszystkich zręcznych zagrywek, ataków oraz obron. Nie zawiódł nas także szczególnie zacięty finał, gra była wyrównana aż do ostatniego momentu, a emocje sięgały zenitu.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom, które przystąpiły do turnieju!

Dziękujemy za pomoc naszym Panom wuefistom i koleżankom rzetelnie liczącym punkty!

Szczególne podziękowania kierujemy do Julii i Sary – przewodniczących samorządu za zainicjowanie i zorganizowanie tego sportowego wydarzenia.