You are currently viewing YOUROPE, FACE Y(EU)R FUTURE!

YOUROPE, FACE Y(EU)R FUTURE!

Kolejna wymiana młodzieży z I LO ☺☺☺            

 29 X 2022 r. – 5 XI 2022 r.

         Stowarzyszenie INPRO                    La Maison de l’Europe des Landes WIPSEE                                    Europas Erfolg e.V. 

Sami przekonajcie się jak było:

Wspominając wyjazd do Berlina uśmiech sam ciśnie mi się na usta. Był to czas, podczas którego nauczyłam się wielu pożytecznych rzeczy, odkryłam swoje słabe i mocne strony. Ludzie, których poznałam na zawsze pozostaną w moim sercu, a wspomnienia będą żyć wiecznie w mojej głowie. Mam ogromną nadzieję, że kiedyś ze wszystkimi uczestnikami projektu spotkamy się ponownie i powspominamy razem ten cudowny czas. Liczę, że kiedyś będzie mi dane wziąć udział w podobnym projekcie.

                                                                                                                                 – Amelia Fołta 

Wymiana w Berlinie to zdecydowanie jedna z najlepszych przygód mojego życia. Poznaliśmy całą grupą masę wspaniałych i otwartych ludzi. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc: Bundestag, East Side Gallery i ulice Berlina. Podróż pociągiem również stanowiła dla nas ogromną atrakcję i sprawiła, że zbliżyliśmy się do siebie jeszcze bardziej. Jeżeli tylko będę mieć taką okazję, to z wielką chęcią odwiedzę swoich nowych przyjaciół i wezmę udział w kolejnym projekcie.

                                                                                                                               – Gabriela Kiełb 

Wycieczka była niezapomniana. Poznałam wspaniałych ludzi, z którymi cały czas jestem w kontakcie. Nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy na temat ekologii, świata i Europy. Codziennie zwiedzaliśmy ciekawe zabytki i nigdy się nie nudziliśmy. Zbliżyłam się też bardziej z osobami z mojej szkoły, z którymi tam pojechałam. Bardzo cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tej wymianie i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się nieraz na taką pojechać.

                                                                                                                               – Milena Kuczek

Wycieczka do Berlina była dla mnie ogromną przygodą. Miałam okazję poznać lepiej siebie i przyjaciół z klasy. Nabyłam też nowych znajomości z różnych państw. Mam nadzieję, że z osobami, które poznałam w stolicy Niemiec, będę mieć okazję spotkać się ponownie w niedługim czasie. Jeśli komuś nadarzy się okazja wyjazdu, serdecznie polecam.

                                                                                                                               – Anna Kuciara  

Wyjeżdżając na wymianę spodziewałem się przeciętnej, momentami nudnej, wycieczki. Wyszedł jednak ostatecznie jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) wyjazd w moim życiu. Wspaniali ludzie z bogatą historią i zasobem wiedzy z różnych dziedzin. Każdy uczestnik miał swój unikalny i ciekawy charakter. Sam plan zwiedzania również był przemyślany i rozmaity. Zachęcam wszystkich do tego typu wyjazdów. Przeżyłbym wszystko jeszcze raz z miłą chęcią…

                                                                                                                                   – Jan Długosz