You are currently viewing Dobiegł końca weekend cudów. Szlachetna paczka po raz kolejny w I LO.

Dobiegł końca weekend cudów. Szlachetna paczka po raz kolejny w I LO.

To już po raz XXIII setki, tysiące zapaleńców o wielkim sercu pośpieszyło z pomocą tym, co potrzebują. A jest ich coraz więcej. Ponad 1700 rodzin zostało znalezionych i zgłoszonych przez wolontariuszy, gdyż w ich życiu często gości smutek, bezradność, choroba.

I Liceum jak zwykle stanęło na wysokości zadania! Po raz kolejny w świątecznie ustrojonych klasach zebrali się ci, którym drugi człowiek i jego troski, potrzeby, marzenia nie są obojętne. Stali się pośrednikami dobra, Mikołajami, szlachetnymi duszkami! Niezawodne Sienkiewiczanki – absolwentki naszej Szkoły Marta Stankiewicz, lider powiatu łańcuckiego, Justyna Wawrzkiewicz,  Urszula Mach i wielu wielu innych oddało swój czas, uwagę, siły i serce w ten weekend cudów, by zaświadczyć, że pomagając Rodzinom w potrzebie, zmienia się nie tylko ich życie, ale też cały świat.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę piękną akcję zarówno w naszej Szkole i w innych miejscach promujących szlachetne dobro.