Przeczytaj, obejrzyj film, zagłosuj!!!! Przedsiębiorczy na rynku finansowym – konkurs ogólnopolski

Jak wiadomo, nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” ogłoszonego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie w ramach realizowanego projektu „Moje finanse”. Trójka uczniów:
Klaudia Szewczyk kl. II dp
Aniela Superson kl.II dp
Jacek Szpunar kl.II ap

zakwalifikowała się do III etapu konkursu, co oznaczało kolejne wyzwanie, czyli nakręcenie filmu pt. „Rozmowa kwalifikacyjna – nie taki diabeł straszy jak go malują”. W nagraniu należało przedstawić skuteczne sposoby szukania pracy, rady jak poprawnie napisać CV, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak powinna przebiegać taka rozmowa z punktu widzenia zarówno rekrutującego jak i osoby ubiegającej się o pracę.

Z satysfakcją informujemy, że reprezentanci naszej szkoły świetnie poradzili sobie z zadaniem, a teraz z niecierpliwością wyczekują wyników, które już niebawem zostaną ogłoszone na platformie „Moich finansów”. Jednak zanim poznamy werdykt, wszystkie filmy (jest ich 20 z całej Polski) biorące udział w rywalizacji zostały umieszczone przez koordynatora programu na kanale YouTube FMP Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym oraz na platformie FMP w programie „Moje finanse” w zakładce Konkurs/Głosowanie. Od 4 maja od godz. 8.00 do 16 maja do godz. 17.00 będzie możliwość głosowania na wybrany film poprzez formularz na platformie „Moich finansów”

19 maja, po zliczeniu głosów internautów, wyłonionych zostanie 12 filmów, które 21 maja poddane będą ocenie Jury. W efekcie osiem zespołów zakwalifikuje się do finałowego etapu konkursu. Apelujemy do nauczycieli, wszystkich uczniów, pracowników szkoły, znajomych, koleżanek i kolegów, by obejrzeli i zagłosowali na nasz film. Będzie to sympatyczny gest docenienia ogromu pracy wykonanej przez Klaudię, Anielę i Jacka, a równocześnie wsparcie idei konkursu!

Podajemy link do głosowania moje-finanse.junior.org.pl a potem konkurs/głosowanie