You are currently viewing STUDNIÓWKA 2022

STUDNIÓWKA 2022

W ostatnią sobotę stycznia tegoroczni maturzyści 1 LO w Łańcucie zaczęli odliczanie do matury balem studniówkowym, który odbył się w Hotelu Łańcut. Panowie w eleganckich garniturach, a panie w wyszukanych kreacjach z radością przybyli na wspólną zabawę. Po oficjalnym powitaniu i podziękowaniach od uczniów, wygłoszonych przez Gracjana i Wiktorię, dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców, głos zabrała Pani Dyrektor Maria Buk-Kalinowska. Podziękowała maturzystom za budowanie ciepłej i przyjaznej szkolnej atmosfery, życząc jednocześnie powodzenia na maturze, podjęcia wymarzonych kierunków studiów i samych pomyślnych wiatrów w dalszym dorosłym życiu. Wyrazy uznania skierowała w stronę Państwa Profesorów i Wychowawców, dziękując za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów młodego pokolenia. Gratulacje złożyła także Rodzicom, podkreślając ich trud wychowania oraz dziękując za zaangażowanie w życie szkoły i organizację tego wydarzenia.

Ten niezwykły bal rozpoczął się dostojnym krokiem poloneza, wytańczonym przez maturzystów z powagą i wzruszeniem. Imponującą choreografię przygotowała Pani Urszula Opałka. Miłą niespodzianką dla uczniów był olbrzymi i przepyszny tort, ufundowany przez Panią Magdalenę Lewicką. Młodzież, wraz z zaproszonymi gośćmi, świetnie bawiła się przez kolejne godziny przy muzyce kierowanej przez DJ’a Carlo KeyC Sound. Całość imprezy utrwaliły zdjęcia i filmy profesjonalnie robione przez Studio Filmowe Paweł Styka oraz zdjęcia z fotobudki (fotobudka.eu). Wszyscy uczestnicy zabawy miło spędzili wieczór i noc.

 

Ten wyjątkowy bal będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem i pozostanie na zawsze miłym wspomnieniem młodości. Chcemy jeszcze raz bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i organizację naszej studniówki.

                                                                                                                                  Maturzyści 1 LO w Łańcucie

 

Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę w Waszym gronie. Było nam niezmiernie miło. Gratulujemy postawy, dojrzałej i odpowiedzialnej, nie tylko podczas zabawy studniówkowej, ale przejawiającej się także decyzją o przekazaniu na cele charytatywne kwoty powstałej z rozliczenia tej imprezy (ok. 2000 zł.).

                                                                                                                Dyrekcja i Nauczyciele 1 LO w Łańcucie

GALERIA ZDJĘĆ  >>

FILM   >>