You are currently viewing Podsumowanie kadencji SU

Podsumowanie kadencji SU

Drodzy Sienkiewiczacy!

Dziękujemy Wam wszystkim za wspólne działania w mijającym roku. Cieszymy się, że razem z całą społecznością I LO mogliśmy tworzyć codzienne i świąteczne życie szkolne. Kierując samorządem szkolnym  staraliśmy się wprowadzać nowe aktywności i organizować wiele wydarzeń, podczas których razem tworzyliśmy miłą atmosferę i niezapomniane wspomnienia.  Dla nas był to bardzo pracowity czas:  mierzyliśmy się z nowymi wyzwaniami,  poznawaliśmy swoje mocne i słabe strony, spotykaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Wykazywaliśmy kreatywność wprowadzając nasze pomysły w życie. Mamy nadzieje, że dobrze będziecie wspominać naszą działalność. Cieszymy się ze wspólnie zbudowanej w ciągu tego roku historii!

Nowemu samorządowi życzymy dużo wytrwałości i śmiałości w spełnianiu postawionych sobie celów. Mamy nadzieje że będzie to dla Was owocny, pełen nowych, interesujących wyzwań rok szkolny. Powodzenia!

Dziękujemy osobom aktywnym i chętnym do pomocy, szczególnie zaś:

Kindze Abramczyk – szefowej sekcji artystycznej

Tymonowi Kozłowskiemu, Szymonowi Moskwie, Igorowi Wiśniewskiemu, Jakubowi Chmielowi, Kubie Mazurowi – z sekcji technicznej

Tomkowi Wlaziowi, Hubertowi Zyzowi, Piotrowi Sroczykowi – z sekcji gamingowej

Oliwii Przybylskiej – z sekcji charytatywnej 

Monice Harpuli, Otylii Hyckiej, Anieli Superson, Karolinie Fryźlewicz, Aleksandrze Dryniak, Emilii Paczosze, Jankowi Rejmanowi, Marcelinie Chmiel, Paulinie Koszeli, Weronice Burghardt, Frankowi Wlazło – z sekcji teatralnej

Jesteśmy również wdzięczni Bartkowi Tendajowi, Karolinie Władyce, Jagodzie Dziubek, Andżelice Maj, Karolowi Barowi, Mikołajowi Płowemu i Radkowi Kuchtarowi.  Dzięki Waszej aktywności  i  zaangażowaniu udało nam się zrealizować wszystkie zaplanowane wcześniej przez nas pomysły. Gdy potrzebowaliśmy Waszej pomocy – zawsze byliście chętni i gotowi do działania. Bardzo Wam  za to dziękujemy!

Słowa uznania kierujemy do trzech najbardziej aktywnych klas, które najlepiej realizowały różne zadania śródroczne i zostały laureatami konkursu na najlepszą, najbardziej zaangażowaną klasę:

 – 3 miejsce:  2b

 – 2 miejsce:  4a

 – 1 miejsce:  3b

Gratulujemy i życzymy dalszej erupcji pomysłów i talentów!

Kierujemy podziękowania do Pani Dyrektor Marii Buk-Kalinowskiej za pomoc i wsparcie jakie  uzyskaliśmy. Była Pani nie tylko bardzo otwarta na nasze wszelkie pomysły, ale też razem z nami myślała jakie działania podjąć, aby poprawić i umilić codzienną atmosferę w murach I LO. Gdy pojawiał się problem, zawsze była Pani Dyrektor dla nas wielkim oparciem i pomagała znaleźć najlepsze rozwiązanie!

Bez pomocy, wsparcia, życzliwości, wyrozumiałości wielu naszych Profesorów nie udałoby nam się przeprowadzić wszystkich wydarzeń i uroczystości. Dziękujemy Państwu!

Słowa wdzięczności ślemy do opiekunki samorządu szkolnego, Pani Prof. Barbary Kruk. W trudnych chwilach zawsze mogliśmy liczyć na serdeczną rozmowę i pomoc. Przez cały rok Pani Profesor sprzyjała naszym ambitnym pomysłom i planom, poświęcając nam dużo swojego czasu, co owocowało wieloma ciekawymi aktywnościami. W chwilach lekkiego zwątpienia otrzymywaliśmy sporą dawkę motywacji i udawało się kłopoty przekuć w sukces! Bez Pani Profesor udziału nie bylibyśmy w stanie zorganizować tak wielu wydarzeń artystycznych, naukowych, rozrywkowych, za co jeszcze raz dziękujemy!

Drodzy Profesorowie! Koleżanki i Koledzy! Liczymy, że będziecie nas ciepło wspominać, a nowy samorząd pod przewodnictwem Wiktora Chmielarza twórczo rozwinie nasze pomysły i zaskoczy nas nowymi, czego serdecznie życzymy!

                                                                                                                        Małgorzata Drabik

                                                                                                                        Julia Kot

                                                                                                                        Filip Hodor

                                                                                                                        Wojciech Trawka