You are currently viewing Ogólnopolski Konkurs „Młodzi liderzy przedsiębiorczości”, organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie a realizowany w naszej szkole w ramach innowacyjnego programu Moje finanse..

Ogólnopolski Konkurs „Młodzi liderzy przedsiębiorczości”, organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie a realizowany w naszej szkole w ramach innowacyjnego programu Moje finanse..

W bieżącym roku szkolnym wszystkie klasy II i III realizujące treści programowe z podstaw przedsiębiorczości wzięły udział w w/w konkursie. Pierwszy etap polegał na jak najlepszym rozwiązaniu testu online. 3 uczennice, które otrzymały najwięcej punktów utworzyły drużynę, która w II etapie rozwiązywała studia przypadków. Zrobiły to na tyle dobrze, że dostały się do ścisłego finału czyli do najlepszych 20 drużyn w całej Polsce. A były to:

Kinga Abramczyk IIIA

Karolina Władyka IIIA

Dobrawa Zbrocka IIIA

Przed uczennicami jawiło się kolejne wyzwanie, a to nakręcenie filmu pt. Działamy odpowiedzialnie! W filmie tym pokazały przykłady zrównoważonych działań wokół nas, aby wywrzeć pozytywny wpływ na środowisko i społeczeństwo.

Z satysfakcją informujemy, że reprezentanci naszej szkoły świetnie poradzili sobie z zadaniem, a teraz z niecierpliwością wyczekują wyników, które już niebawem zostaną ogłoszone na platformie „Moich finansów”. Jednak zanim poznamy werdykt, wszystkie filmy ( jest ich 20 z całej Polski) biorące udział w rywalizacji zostały umieszczone przez koordynatora programu na kanale YouTube FMP Działamy odpowiedzialnie oraz na platformie FMP w programie „Moje finanse” w zakładce Konkurs/Głosowanie. Od 8 maja od godz. 8.00 do 15 maja do godz. 17.00 będzie możliwość głosowania na wybrany film poprzez formularz na platformie „Moich finansów”

16 maja, po zliczeniu głosów internautów, wyłonionych zostanie 12 filmów, które 21 maja poddane będą ocenie Jury. W efekcie osiem zespołów zakwalifikuje się do finałowego etapu konkursu. Apelujemy do nauczycieli, wszystkich uczniów, pracowników szkoły, znajomych, koleżanek i kolegów, by obejrzeli i zagłosowali na nasz film. Będzie to sympatyczny gest docenienia ogromu pracy wykonanej przez Kingę, Karoliną i Dobrawę, a równocześnie wsparcie idei konkursu!

Podajemy link do głosowania moje-finanse.junior.org.pl a potem konkurs/głosowanie