You are currently viewing Mamy nowy samorząd!

Mamy nowy samorząd!

Po intensywnej kampanii wyborczej i debacie kandydatów – 2 października Sienkiewiczacy wybrali swoich reprezentantów. Julia Kurek i Sara Orłoś zdobyły największe zaufanie naszej społeczności i zostały kolejnymi przewodniczącymi  samorządu szkolnego. Gratulujemy!

Ustępujący Samorząd przygotował uroczystość przekazania władzy i pożegnalny koncert. Wiktor Chmielarz zwrócił się do Dyrekcji, Profesorów i Sienkiewiczaków:

Dziś jesteśmy tu, by uczcić zakończenie naszej niesamowitej przygody w samorządzie uczniowskim. To był czas pełen wyzwań, radości i rozwoju! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze zaufanie, wsparcie i entuzjazm.

Praca w samorządzie była niezwykłym wyzwaniem w naszym życiu i dała nam wiele: rozwijaliśmy się jako liderzy i pracowaliśmy razem w zgranym zespole. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przeznaczyć ten czas dla wspólnego dobra.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszej Dyrekcji – Pani Marii Buk-Kalinowskiej oraz Pani Jadwidze Sebzdzie za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy realizować nasze pomysły i inicjatywy. Pań otwartość na nasze propozycje była nieoceniona.

Opiekunka samorządu, Profesor Barbara Kruk, nieustannie i cierpliwie rozmawiała z nami, doradzała, wspierała, byśmy mogli działać efektywnie. Dziękujemy za to, że była Pani z nami przez całą naszą kadencję.

Pani Profesor Kluz-Chłandzie jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i pasję, którą przekazała nam jako nauczyciel i mentor. To dzięki Pani mogliśmy się rozwijać i być lepszymi liderami.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczniom zaangażowanym w sekcję teatralną.  Są to: Aleksandra Dryniak, Weronika Burghart, Paulina Koszela, Aleksandra Inglot, Mateusz Sobal, Marysia Telega, Joanna Gwizdała, Justyna Kopeć, Amelia Winiarz, Blanka Bester, Karolina Porada, Julia Szewczyk, Filip Gargała, Wiktor Magryś, Sebastian Kraska, Szymon Cynk, Patryk Lasek, Kacper Ciąpała, Mikołaj Janora, Julia Kochman, Lara Jaźwa.

Nie sposób nie wspomnieć o pracy sekcji technicznej: Kacper Ciąpała, Maks Reizer, Radek Kuchtar, Szymon Moskwa i Radek Lasek poświęcali wiele czasu, by odbiór spotkań i uroczystości był nienaganny.                                                                           

Dziękujemy wspaniałym dziewczynom z sekcji redakcyjno-dziennikarskiej, dzięki którym powróciła do naszego Liceum gazetka szkolna:to Maja Lepa, Michalina Ambicka, Nina Ziajka i Nikola Leszczyńska.

Uznanie się należy dziewczynom z sekcji charytatywnej: Zuzi Szmuc, Gabrysi Lew, Martynie Pankiewicz, Gabrysi Chudzik,  Edycie Magdzie, Marcelinie Chmiel, Amelii Miazdze i Esterze Belcar. Wasza praca była kluczowym elementem naszych sukcesów i przyczyniła się do tworzenia wyjątkowej atmosfery w naszej szkole.

Dziękujemy także tym, którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły i działalność samorządu, przyczyniając się do tworzenia wyjątkowej atmosfery Liceum. To m.in. Karol Bar, Michał Ślęzak, Aleksandra Dryniak, Oliwia Możdżeń, Łukasz Kuźniar, Olek Kwiecień, Emilia Paczocha, Oliwia Wojciechowska, Wiktoria Adamczak, Bartek Tendaj.

Wymieniliśmy najbardziej zaangażowanych uczniów, czas rozstrzygnąć konkurs na super klasę i jasno określić kto się spisał na medal:

miejsce III klasa 3B                                                                                                               

miejsce II klasa 4A                                                                                                                        

miejsce I klasa 1C.

Na zakończenie, skierujmy swoje myśli ku przyszłości. Nowemu samorządowi: Julii Kurek i Sarze Orłoś życzymy ogromnego sukcesu, wspaniałych doświadczeń liderskich, niesamowitych chwil spędzonych podczas realizacji Waszych planów i zamierzeń . Mamy nadzieję, że będziecie kontynuować naszą pracę na rzecz rozwoju niezwykłej Szkoły pod Lipą! Niech przyszłość przyniesie Wam wiele sukcesów!