You are currently viewing Nowy samorząd, nowe wyzwania, nowe pomysły

Nowy samorząd, nowe wyzwania, nowe pomysły

Od kilku lat w skład prezydium samorządu szkolnego wchodziły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. I oto mamy zmianę! Władzę w szkole przez najbliższy rok dzierżyć będą dwie trzecioklasistki, Julia Kurek i Sara Orłoś. Choć z całą pewnością wsparcia udzieli im również męska część populacji, jednak chyba wszystkie dziewczyny rozpiera duma, że płeć piękna rządzi!

Jula i Sara plany mają ambitne i ciekawe, niektóre nawiązują do propozycji znanych i lubianych z działalności poprzednich ekip, inne są całkiem nowe i warte uwagi, ba, wsparcia! Wśród nich: karty aktywnego ucznia, lustra w szatniach wuefu, gry terenowe, otrzęsiny pierwszoklasistów, stworzenie drużyny cheerleaderek, przerwy taneczne, dni kultury, wybory miss i mistera rocznika, wieczory pasji (talentów), działalność wolontariacka w schronisku „Kundelek”, szersze angażowanie uczniów i nauczycieli w prace sekcji samorządu, popularyzacja różowych skrzyneczek, odtworzenie strefy kibica, przywrócenie galowego stroju podczas uroczystości i wiele innych interesujących działań.

 

Dziewczyny! My na to jak na lato! Trzymamy kciuki i na każde Wasze wezwanie stawiamy się, by razem z Wami pokazać, że samorządność to wartość sama w sobie!

A praca na rzecz naszego Liceum to zaszczyt!